סקרים

סקר פונדקאות למשוב על ספקי שרות וביקוש לתוכניות להורים / הורים לעתיד


האם יש לכם ילדים מפונדקאות? האם לא תסכימו שחשוב שיהיה להורים מיועדים יותר מידע בלתי תלוי על הסוכנויות והמרפאות איתם הם שוקלים לעבוד? ומי לא יסכים שצריך יותר שקיפות ואפילו תחרותיות בענף שיכולים לתרום למחירים יותר סבירים?

ובכן זה בדיוק המטרה של הסקרים שלנו! עם מאות הורים והורים מיועדים מכל העולם שכבר מילאו סקרי משוב כאן, הלוח שלנו כבר כולל מידע רב על עשרות סוכנויות ומרפאות. הנתונים כוללים משוב על עלויות אמיתיות של התהליך, כמה נסיונות לקח להורים עד שהצליחו עם המרפאה איתה עבדו, כמה זמן לקח כל התהליך, והרבה יותר. האם תוכלו להקדיש מספר דקות למלא שאלון ולעזור לנו לשפר את המידע?

תוצאות הסקר מוצגות בשני לוחות- אחד לסוכנויות, ואחד למרפאות. לוחות ההשוואה מעודכנים ידנית מדי פעם, אבל הדוחות המפורטים שמקושרים לטבלא מעודכנים בזמן אמת, וכוללים יותר נתונים וחוות דעת מילוליות.
Stacks Image 1493

שימו לב: המשוב שלך יישאר אנונימי, וכל מידע אישי שיימסר על ידך בסקר זה יישמר חסוי ככל הניתן על פי חוק. זוג הורים יכול למלא שאלון אחד בלבד עבור כל מסע פונדקאות (מסע פונדקאות הוא מחזור אחד או יותר של טיפולים שהביאו ללידת ילד אחד או יותר). לפרטים נוספים אודות פרטיות ונהלים אחרים (כולל כיצד ניתן למלא שאלון לנסיון, נהלים לעידוד מילוי שאלונים עלי ידי לקוחות, ועוד) אנא ראו את קובץ השאלות הנפוצות למטה!

תודה רבה!
@import((survey faq))